З одного села вийшов чоловік зі швидкостью 3км за годину,а з другого вийшов другий чоловік зі швидкістю 4км за годину,відстань між селами 21км,через який час вони зустрінуться.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3+4=7 км/ч-скорость сближения 21:7=3 часа-они встретятся Ответ: 3 часа
Гость
1) 3+4=7 (км/ч) - общая швидкость 2) 21:7=3 (ч) ответ: через 3 ч вони зустрiнуться