З орфографічного словник випишіть вісім слів з ненаголошеними голос ними що не перевіряються наголосом
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Левада, легенда, кисіль, медаль, директор, оселедець, хризантема, деталь, печатка, мармелад, кишеня, президент, апельсин, реклама, фестиваль, тираж.
Гость
фехтування, левада, режим, кривавий, галерея, гарячка, качан, праведний.