З поданих слів склади словосполучення, у змінених словах познач закінчення. Милуватися,краса; розмовляти,з дід; плакало,дощ;допомагати,мама;прогнати,вовк.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Милуватися красОЮ, розмовляти з дідОМ, допомагати мамІ, прогнати вовкА
Гость
милуватися красОЮ, розмовляти з дідОМ, плакало дощЕМ, допомагати мамІ, прогнати вовкА