З поданими словами утвори словосполучення, використовуючи вид зв'язку слів керування.Директор, школа; атестація, історія; говорити, подруга; здібний , математика; запрошувати, однокласник; сильніший, команда.
З поданими словами утвори словосполучення, використовуючи вид зв'язку слів керування.
Директор, школа; атестація, історія; говорити, подруга; здібний , математика; запрошувати, однокласник; сильніший, команда.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
директор школи
атестація з історії
розмова подруги
здібний в математиці
запрошувати однокласника
сильніша команда