З поданими словами утвори словосполучення, використовуючи вид зв'язку слів керування.Директор, школа; атестація, історія; говорити, подруга; здібний , математика; запрошувати, однокласник; сильніший, команда.

З поданими словами утвори словосполучення, використовуючи вид зв'язку слів керування. Директор, школа; атестація, історія; говорити, подруга; здібний , математика; запрошувати, однокласник; сильніший, команда.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
директор школи атестація з історії розмова подруги здібний в математиці запрошувати однокласника сильніша команда