З поверхні листя рослини безперервно випаровується вода. визначено, що з одного квадратного метра вівсяного поля протягом літа випаровується 0,24квадратних метра води. Якою є маса води, що протягом літа випаровується з одного г...

З поверхні листя рослини безперервно випаровується вода. визначено, що з одного квадратного метра вівсяного поля протягом літа випаровується 0,24квадратних метра води. Якою є маса води, що протягом літа випаровується з одного гектара вівсяного поля?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
124 кв метров поля - 76 = считай.