З пункту А в пункт В виїхав пасажирський поїзд швидкість якого 60 км/год. Через 40 хвилин назустріч йому з пункту В виїхав швидкий поїзд зі швидкіс...

З пункту А в пункт В виїхав пасажирський поїзд швидкість якого 60 км/год. Через 40 хвилин назустріч йому з пункту В виїхав швидкий поїзд зі швидкіс...з пункту А в пункт В виїхав пасажирський поїзд швидкість якого 60 км/год. Через 40 хвилин назустріч йому з пункту В виїхав швидкий поїзд зі швидкістю 90км/год. Відстань між пунктами дорівнює 390км. Яку відстань проїхав до зустрічі пасажирський поїзд
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 56 + 34 = 90 (км/ч) - встречная скорость поездов 1 км = 1000 м   1 ч = 60 мин * 60 с = 3600 с 90 000 м / 3 600 с = 25 м/с  2) 25 м/с * 15 с = 375 (м) - дли