З Тернопеля до Києва виїхали автобус. Одночасно назустріч йому з Києва виїхав другий автобус.Перший автобус їхав зі швидкістю 60 км/год,другий-62 км/год.Через 3 год вони зустрілись.Яка відстань між містами?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S=Vt 60 км/час * 3 часа = 180 км (проехал первый) 62 км/час * 3 часа = 186 км (проехал второй) 180 км + 186 км = 366 км Ответ: между городами 366 км