За 1 год екскаватор виймає 60 м3 ґрунту. За скільки годин він вириє траншею завдовжки 140 м, завширшки 1 м і завглибшки 1,5 м?
За 1 год екскаватор виймає 60 м3 ґрунту. За скільки годин він вириє траншею завдовжки 140 м, завширшки 1 м і завглибшки 1,5 м?
Ответ(ы) на вопрос:
V=140*1*1.5 м³
ΔV=60 м³/ч
t-? t=V/ΔV t=140*1*1.5/60=3.5 ч
Не нашли ответ?
Похожие вопросы