За 9 пачок печива заплатили 45 грн а за фавли 32 грн скильки пачок вафель купили як що

За 9 пачок печива заплатили 45 грн а за фавли 32 грн скильки пачок вафель купили як що1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1 грн склади короткий запис задачи у вигляди таблици та розвяжи задачу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Печиво-9п.-45грн; 1п.-? Вафли-?-32грн,1п.-?, на 1грн. дешевше 45:9=5(грн)-1пачка печива 5-1=4(грн)-1пачка вафель  32:4=8(п) Видповидь: 8 пачок вафель купили.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы