За 9хвилин садівник може зірвати з дерева 18 груш. Скільки йому потрібно часу, щоб зібрати урожай, якщо на дереві залишилось ще 45 груш і він зриватиме на 3 груші більше?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)18:9=2 - груш садівник збирає за 1 хвилину 2)2+3=5 - груш, якщо садівник зриватиме на 3 більше 3)45:5=9хв- часу йому потрібно буде, щоб зібрати урожай, якщо на дереві залишилось ще 45 груш і він зриватиме на 3 груші більше