За день соняшник виростає на 2 см.На скільки сантиметрів він виросте за тиждень? Яка умова та розвязок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 день - 2 см 1 неделя - ? см   1 неделя= 7 дней 2 * 7 = 14 (см) - вырастет за 1 неделю Ответ : на 14 см вырастет за 1 неделю.
Гость
якщо кожендень 2см то за тиждень тобто 7 днив буде                                                                       2*7=14см    виросте за тиждень