За допомогою префiксiв роз, без, при, про, за, вiд, утвори вiд поданих слiв спiльнокореневi запиши слова з префiксом-говорити, казати. йти, бiгти, читати, писати, малювати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
приговорити, проговорити, заговорити, вiдговорити; розказати, приказати, проказати, заказати, вiдказати; прийти, пройти, зайти; прибiгти, забiгти, вiдбiгти; причитати, прочитати, зачитати; розписати, приписати, прописати, записати, вiдписати; розмалюватм, прималювати, замалювати.