За допомогою префiксiв утвори вiд них по 2-3 спорiднених.Запиши iх.Писати, читати , казати , думати , говорити .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Писати-переписати,записати,прописати. Читати-прочитати,перечитат. Казати-розказати,переказати,приказати,підказати. Думати-передумати,роздумати,обдумати, Говорити-розговорити,підговорити,відговорити,обговорити,переговорити.