За два удої корова дає 25 л молока , в рвнці вона дала на 3 л молока більше ніж ввечері. скільки иолока дає корова врвнці і ввечері

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х+х-3=25          2х=28       х=14(л.)-утром        1)14-3=11(л.)-вечером.            Ответ:11 литров молока даст корова вечером.
Гость
Здесь для простоты решения ,нужно начертить отрезки и    __________!------------------- це ввечері __________!___! --------------це  вранці( на 3л більше) 1)25-3= 22(л)-було б,якщо б корова дала однаково молока і вранці і ввечері. 2) 22:2=11(л)-це ввечері 3)11+3=14(л)-це  вранці.