За кольором: крейда ... , а вугiлля ... . За маком: редька ... , а диня ... . За величиною: орел ... , а синичка ... . За висотою: дерево ... , а кущ .. . За шириною: дороги ..., а стежки ... . За глибиною: рiчка ... , а потiчо...

За кольором: крейда ... , а вугiлля ... . За маком: редька ... , а диня ... . За величиною: орел ... , а синичка ... . За висотою: дерево ... , а кущ .. . За шириною: дороги ..., а стежки ... . За глибиною: рiчка ... , а потiчок ... . Зразок. Ворона велика, а соловейко малий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
біла, чорне              (крейда і вугілля) гірка, солодка          (редька і диня) великий, маленька(мала)             (орел і синичка) високе, низький           (дерево і кущ) широкі, вузькі              (дорога і стежка) глибока, мілкий.           (річка і потічок)