За нашим селом розкинувся широкий став. Схилились над ним дві молоденькі берізки. Стрункі, високі, білокорі. Заглядають у воду і милуються своєю красою. Вітер розчісує їм зелені коси. Минуло літо. Не помітили берізки, як підкра...
За нашим селом розкинувся широкий став. Схилились над ним дві молоденькі берізки. Стрункі, високі, білокорі. Заглядають у воду і милуються своєю красою.
Вітер розчісує їм зелені коси. Минуло літо. Не помітили берізки, як підкралася до них таємнича осінь. допоможіть скласти до тексту 7 речень
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Восени берези вбираються в золотий убір і радіють йому. Наряд цей тримається недовго, опадає листок за листком. Береза починає сумувати то чи за втраченим ошатним вбранням, то чи про минуле літо. І цей смуток осяян світлом опалого листя.
Ось така наша береза : всіма улюблена, завжди святочна, дуже дивна.