За першу годину турист проїхав 0,3 усього шляху, за другу-0,5 усього шляху, а за третю- частину шляху, що залишилася.Яку відстань проїхав турист за три години, якщо за третю годину він проїхав 40 км. а) 60км;б)80км; в)100км; г)...
За першу годину турист проїхав 0,3 усього шляху, за другу-0,5 усього шляху, а за третю- частину шляху, що залишилася.Яку відстань проїхав турист за три години, якщо за третю годину він проїхав 40 км. а) 60км;б)80км; в)100км; г)200км
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
--------------------------
г)200 км
за 3 часа
--------------------------