За першу годину велосипедист проїхав 18км,що становить 30%відстані,яку йому треба подолати.Знайдіть довжину шляху,який проїде велосипедист.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30%=0,3,тому 18:0,3=60 км треба подолати велосипедисту ==================================================
Гость
18км/0,3=60 км Ответ:60 км надо проехать велосипедисту................................