За поданим планом запиши текст-опис про будь яку тварину за планом Яку тварину ти буеш описувати? Свійська чи дика вона? Які в неї на вигляд тіло, голова, ноги, хвіст? Який коліо волосяного покриву чи шкіри? Де живе тварина? Як...
За поданим планом запиши текст-опис про будь яку тварину за планом Яку тварину ти буеш описувати? Свійська чи дика вона? Які в неї на вигляд тіло, голова, ноги, хвіст? Який коліо волосяного покриву чи шкіри? Де живе тварина? Яку користь приносить приносить вона людині?
Ответ(ы) на вопрос:
Я буду описувати свійську тварину корову.Голова в неї велика,ноги стрункі,хвіст довгий. Колір волося ного покриву біле з чорними плямами. Живе вона на фермі. вироблює молоко, а як всім відомо в молоці є багато вітамінів без якихлюдина не може повноцінно рости. Корова це корисна тварина!