За поданими опорними словами скласти і записати опис котика слова для довідки мяк

За поданими опорними словами скласти і записати опис котика слова для довідки мяка,гладенька, гостренькі, чутливі,зелені, веселі,довгі,міцні, маленькі,з гострими кігтиками,довгий,пухнастий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У котика м'яка та гладенька шерсть. Вушка , гостренькі та дуже чутливі. У кошеняти зелені та веселі очі. Лапки у котика хоч і маленькі, міцні.