За поданими схемами складіть і запишіть складнопідрядні речення! 1. [],(щоб...) 2. [],(через то що...) 3. (Куди...),[] 4. (Коли б....),[]

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вийшов з дому раніше, щоб не запізнитися на потяг. 2. Ми втомилися його слухати, через те що той голос скрипів, різав скреготом наші вуха. 3. Куди поїдемо у подорож влітку, мама приховувала до останнього дня. 4. Коли б тільки знав про те, обов`язково зумів би її врятувати...