За той час, що Веселун розв'язує два завдання рівня "Школярик", Мудрагелик розв'язує три завдання рівня "Кадет". За 45 хв Веселун і Мудрагелик разом розв'язали 30 завдань. На скільки більше завдань розв'язав Мудрагелик, ніж Вес...

За той час, що Веселун розв'язує два завдання рівня "Школярик", Мудрагелик розв'язує три завдання рівня "Кадет". За 45 хв Веселун і Мудрагелик разом розв'язали 30 завдань. На скільки більше завдань розв'язав Мудрагелик, ніж Веселун? (ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ)!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На 6 больше заданий развязал Мудрагелик