(За твором Неймовірні пригоди Івана Сили) Характеристику "опецькуватий чоловік зі швидким поглядом і рухливими щурячими вусами" наділено А чемпіона Магдебуру Б дядька Микульцю В доктора Брякуса Г агента Фіксу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г. агента Фіксу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!