(За твором Неймовірні пригоди Івана Сили)Іван Сила познайомився з доктором Брякусом А по приїзді на вокзалі Б під час вуличного бою В розвантажуючи мішки Г Рятуючи Міху Голого

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б. під час вуличного бою.  Репліка з тексту  В кінці вуличного бою хтось рішуче потягнув Силу за рукав. Перед ним стояв елегантно вбраний панок із борідкою. У руці він тримав ціпок. Це був доктор Брякус.