Задача 1. Бригада посадила 600 кущів смородини і агрусу. Смородини вийшло 6 рядів, по 40 кущів у кожному, а агрусу- 4 ряди. Скільки кущів агрусу у кожному ряді? ЗАДАЧА 2. Двом бригадам треба розвантажити по 96 панелей. Перша б...

Задача 1. Бригада посадила 600 кущів смородини і агрусу. Смородини вийшло 6 рядів, по 40 кущів у кожному, а агрусу- 4 ряди. Скільки кущів агрусу у кожному ряді? ЗАДАЧА 2. Двом бригадам треба розвантажити по 96 панелей. Перша бригада рожвантажує по 12 панелей за годину. Яка бригада виконує роботу швидше і на скільки годин?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 6•40=240. 2). 600-240=360. 3) 360:6=60 кустов в 1 ряде. прости что одна задача