ЗАДАЧА 1У басейні річки рось, правої притоки дніпра, знаходиться 1136 малих річок, з них у київській області 47% річок, а в черкаській 4%, інші у житомирській та вінницькій областях.Скільки малих річокз басейну росі знаходитьс...

 ЗАДАЧА 1 У басейні річки рось, правої притоки дніпра, знаходиться 1136 малих річок, з них у київській області  47% річок, а в черкаській 4%, інші у житомирській та вінницькій областях.Скільки малих річок з басейну росі знаходиться на території київської та черкаської областей? ЗАДАЧА 2 Синевир національний парк в українських Карпатах.  Його загальна площа  40 400 га,з них 14,4% відведено під заповідну зону.Яка площазаповідної зони з сеневиру
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
№ 1.1136 речек = 100% - все речки в бассейне реки Рось1136 : 100 * 47 = X  - в Киевской области1136 : 100 * 4 = Y - в Черкасской областиX + Y = Z  -  речек в Киевской и Черкасской областях вместе.Ответ: получается дробное число, чего быть не может. А ты уверена, что правильно написала задание?№ 2.40400 : 100 * 14,4 = 5817,6 (га) - отведено под заповедную зону.