Задача 2 класу допроможіть вирішити.ніна вирізала витинанки.7 витинанок вона подарувала подругам.у неі лишилося ще 13 витинанок.скільки витинанок вирізала ніна?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 способ- 13+7=20(витинанок)-стільки витинанок вирізала Ніна 2 способ- Х-7=13                Х=13+7               Х=20 -(витинанок)-стільки витинанок вирізала Ніна
Гость
Ответ:Пять Обьяснение:13-7=5