Задача. Периметр прямокутника довжина сторін якого виражені натуральними числами дорівнює 24 см. Скільки є різних прямокутників з таким периметром? Який з них має найбільшу площу. Допоможіть будь ласка вирішити це нереально ск...
Задача. Периметр прямокутника довжина сторін якого виражені натуральними числами дорівнює 24 см. Скільки є різних прямокутників з таким периметром? Який з них має найбільшу площу.
Допоможіть будь ласка вирішити це нереально складне завдання :)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 и 23
2 и 22
3 и 21
...
11 и 13
2) 11 и 13