Задача. Периметр прямокутника довжина сторін якого виражені натуральними числами дорівнює 24 см. Скільки є різних прямокутників з таким периметром? Який з них має найбільшу площу. Допоможіть будь ласка вирішити це нереально ск...

Задача. Периметр прямокутника довжина сторін якого виражені натуральними числами дорівнює 24 см. Скільки є різних прямокутників з таким периметром? Який з них має найбільшу площу. Допоможіть будь ласка вирішити це нереально складне завдання :)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 и 23 2 и 22 3 и 21 ... 11 и 13 2) 11 и 13