Задача по алгебре. Швидкість одного літака на 100 км/год більша від швидкості другого. Тому перший долає відстань 980 км на 0.4 год довше ніж другий - відстань 600км.Знайдіть швидкість літаків. P S Зробіть умову задачі будь лас...

Задача по алгебре. Швидкість одного літака на 100 км/год більша від швидкості другого. Тому перший долає відстань 980 км на 0.4 год довше ніж другий - відстань 600км.Знайдіть швидкість літаків. P S Зробіть умову задачі будь ласка. Буду дуже вдячний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
567 хз хз хз хз хз, а украинском задача,ты ожешь написать на русский?