Задача третього класуСума зменшувного, від'ємника і різниці дорівнює 46.Знайди зменшуване, від'ємник і різницю, якщо відємник на 9 більше, ніж різниця.рішення необхідно записати для третього класу

Задача третього класу Сума зменшувного, від'ємника і різниці дорівнює 46. Знайди зменшуване, від'ємник і різницю, якщо відємник на 9 більше, ніж різниця. рішення необхідно записати для третього класу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 46+9=55 - від'ємник 2)55+46=101 зменшуване Відповідь: 3) 101-55=46