Задача. У матері четверта група крові, а у батька перша. Чи може народитися від такого шлюбу дитина із другою групою крові?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано:
Мать - AB
Отец - OO
Решение:
P: [latex]Y^{A} Y^{B} [/latex] × [latex]Y^{0} Y^{0} [/latex]
G: [latex] Y^{A}[/latex],[latex] Y^{B} [/latex] [latex]Y^{0} [/latex]
F: [latex]Y^{A} Y^{0} , Y^{B} Y^{0}[/latex]
Ответ:
В этом потомстве может родиться ребенок со 2-ой группой крови - [latex]Y^{A} Y^{0} [/latex]