Задача за 5 клас. Повне рішення з поясненням.Швидкість човна у стоячій воді =30 км/год, а швидкість течії річки - 2 км/год. Знайдіть швидкість човна, що рухається:1) за течією річки 2) проти течії річки

Задача за 5 клас. Повне рішення з поясненням. Швидкість човна у стоячій воді =30 км/год, а швидкість течії річки - 2 км/год. Знайдіть швидкість човна, що рухається: 1) за течією річки  2) проти течії річки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По течению 30+2=32 (км/час) Против течения 30-2=28 (км/час)