Задание 8.2. Вы заказываете авиабилет. Составьте предложения, используя следующие слова: 1. round trip ticket, Moscow to London, leave June 16, return the following Saturday 2. one way ticket, New York, leave any time in October

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I need a one-way ticket from Moscow to London I will go on June 16'll get a ticket to Saturday sledushyuyu