(задание) complete the song. its not a fairy tale, why dont we ______? its holiday ______. play the____ for your dad and ______. lets parade, dont be afraid. (солова: sun, sing,jump,king,play,hooray,say,today,run,drum,lets fun,...

(задание) complete the song. its not a fairy tale, why dont we ______? its holiday ______. play the____ for your dad and ______. lets parade, dont be afraid. (солова: sun, sing,jump,king,play,hooray,say,today,run,drum,lets fun,ring,song,run,away,mum). Помогите добрый народ !!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Play Today Drum Mum !!!!!!!!!!!!
Гость
it`s not a fairy tale, why dont we say hoorey? its holiday today. play the drum for your dad and  Mum. lets parade, dont be afraid. (по одному слову вставлять?)