Задание : соедените слова с лева, со словами с права, чтобы получилось предложение. Пожалуйста помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен жазғы демалысымды ата-анаммен өткіздім. Соның ішінде ұнағаны-суға шомылғанымыз. Лагерьге де бардым. Мен бассейнге түстім. Жазғы демалыс қызықты өтті. Достарым шетелге қыдырды. Мен ата-әжеме барып келдім. Жазғы демалыста көп шаралар өтті.