Задать 5 типов вопросов к предложению Almost immediately I heard the cry again.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did almost immediately l hear the cry again? Why did almost immediately i hear the cry again? Who did almost lmmediately hear the cry again? Did almost immediately i or she hear the cry ahain? Almost immediately i heared the cry again, did noy i?