Загадка Червоненькі намистинки нанизались на стеблинки. Подивись на їхні личка і впізнаєшь в них ............................

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Загадка Червоненькі намистинки нанизались на стеблинки. Подивись на їхні личка і впізнаєшь в них суничку
Гость
Загадка червоненькі намистинки нанизались на стеблинки.Подивись на їхні личка і впізнаєш в них суничку.