Загадка про людину про рослину про тварину про природу на украинскрм языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Хто ранком ходить на чотирьох ногах, удень - на двох, а ввечері - на трьох?{Людина} 2)На городі молода пишні коси розпліта, у зелені хустинки золоті хова зернинки. {Кукурудза} 3)Вночі на лузі – Гляньте ви! Сивко пасеться Без трави.{Туман} 4)Біла латка, Чорна латка По дереву скаче.{Сорока}