Загальна довжина Дністра 1362 км довжина цієї річки в межах України 705 кілометрів На скільки менше протяжність Дністра за межами України ніж На її території. довідка: річка Дністер протікає через Україну і Молдову

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1362-705= 657 км- дина Днестра за границуей Украины(в Молдове) 705-657=48 км   на 48 км прояженность Днестра на территории Украины больше, чем за ее пределами