Загальна характеристика губок?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Губки мешкают тільки у водоймах переважно морських. Ведуть прикріплений спосіб життя. Тіло має форму бокалу, є устя. В стінках пори. Тіло губки двошарове. Губки фільтратори. Розмноження: Нестатеве брункуванням Статеве: Роздільно статеві та є гермафродити.
Гость
Губки мешкают тільки у водоймах переважно морських. Ведуть прикріплений спосіб життя. Тіло має форму бокалу, є устя. В стінках пори. Тіло губки двошарове. Губки фільтратори. Розмноження: Нестатеве брункуванням Статеве: Роздільно статеві та є гермафродити.