"Закляття золота й вогню "За змістом казки склади і запиши кілька запитань.

"Закляття золота й вогню " За змістом казки склади і запиши кілька запитань.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
−      Де відбувалися події? −      Ким був чоловік, що ловив птахів? −      Знайдіть слова, що складаються з двох частин? (Ходитут, Дуплотес) −      Що вони означають? (Ходити тут, тесати дупло). −      Що почав помічати Ходитут ? −      Як він з цим боровся? Чи впорався? −      Чому птахи забили тривогу? −      Як звали сороку? −      Хто така Лі–лі? −      Яку волю висловила Велика Рада?