Закончити предлажения!!...a)              My sister and I went to the....b)              Humpty-Dumpty fell....c)               My little sister was a very....

Закончити предлажения!!... a)              My sister and I went to the....b)              Humpty-Dumpty fell....c)               My little sister was a very....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  My sister and I went to the park.    b) Humpty-Dumpty fell from the wall  c)     My little sister was a very naughty girl