Законы генетики закон автор условия появления закона сущность закона 1 2 3 4

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Закони генетикм придумав Менделєв. 1закон( законодноманітності) При схрещування гібридів спостеріється одноманітність. 2. при схрещуванні гібридів 1 покоління, у F2 спостерігається фенотип 3:1 генотит 1:2:1 3. при схр. гібридів  у f2 спостерігаєсься комбінація ознак