Замените слова синомичными фразеологизмами. гарний безлич сумний щезнути дивитися злякатися загордитися утекти смиятися перестаратися замовкнути переляканий мало дрибний бути першим дуже далеко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гарний - хоч з лиця воду пий; Безліч - кури не клюють; хоч греблю гати; сумний - голову повісив; щезнути - як корова язиком злизала; дивитися - як баран на нові ворота; злякатися - душа в п"яти сховалася; серце похололо; загордитися - задерти носа; утекти - дати драла; сміятися - шкірити зуби; перестаратися - передати куті меду; замовкнути - прикусити язика; переляканий - мурашки за спиною; мало - із заячий хвіст; дрібний - дрібна пташка; бути першим - грати першу скрипку; дуже далеко - за тридев"ять земель; де Макар телят не пас.