Заметка на тему как сберечь здоровье на украинском на страницу плиз помогите!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Школьные Знания.com Задай вопрос из школьного предмета nelia312001 5 - 9 классы Українська мова 5+3 б складить замітку у газету "як зберігти своє здоров'я" Попроси больше объяснений следить Отметить нарушение Dakp 04.02.2013 Ответы и объяснения Lybomurochka середнячок Здоров"я є одним з найважливіших факторів для життя людини. Здорова людина є щаслива людина. Щоб зберегти здоров"я необхідно працювати над собою й контролювати свої дії. Дуже велику роль відіграє гігієна життя. Паління, алкоголізм, наркоманія - не здатні принести здоров"ю користі, а навпаки, лише погіршити його.Тому варто контролювати й уміти обмежувати себе, щоб перебороти бажання,які зашкодять здоров"ю.