Заміни слова, що повторяться і запиши удосконалений текст. Запиши заголовок до тексту. Важко пташкам добувати їжу. Весь день пташки у пошуку їжі. Діти розвішують для пташок годівниці, щодня насипають їжу. Пташкам взимку так по...

Заміни слова, що повторяться і запиши удосконалений текст. Запиши заголовок до тексту. Важко пташкам добувати їжу. Весь день пташки у пошуку їжі. Діти розвішують для пташок годівниці, щодня насипають їжу. Пташкам взимку так потрібна наша підтримщ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                 Допомога пташкам Важко пташкам добувати їжу. Весь день вони у пошуку поживи. Діти розвішують для них годівниці, щодня насипають їжу. Пташкам взимку так потрібна наша підтримка.