Заміни словосполучення іншими із зменшувально - пестливим значенням, використовуючи суфікси: - еньк-, -к-, -ик-, очк, ок,оньк. руда білка - зелена ялина білий сніг червона шапка 2. З двома словосполученням ( на вибір) склади і ...

Заміни словосполучення іншими із зменшувально - пестливим значенням, використовуючи суфікси: - еньк-, -к-, -ик-, очк, ок,оньк. руда білка - зелена ялина білий сніг червона шапка 2. З двома словосполученням ( на вибір) склади і запиши речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
руденькая белочка,зелененькая елочка,беленький снежок,красненькая шапочка. В парке поставили зелененькую елочку. За окном летает беленький снежок,
Гость
Рудесенька білочка, зеленеька ялинонька, білесенький сніжочок, червоненька шапочка. Рудесенька білочка підійшла к зелененькій ялиночці і побігла по білесенькому сніжку