Заміни словосполучення так щоб голосні у коренях виділенних слів стали наголошеними стиглі ЖИТА, орлине КРИЛО, сувора ЗИМА, плакуча ВЕРБА, тонке СТЕБЛО зразок: безкраї степи- безкраїй степ
Заміни словосполучення так щоб голосні у коренях виділенних слів стали наголошеними
стиглі ЖИТА, орлине КРИЛО, сувора ЗИМА, плакуча ВЕРБА, тонке СТЕБЛО зразок: безкраї степи- безкраїй степ
Ответ(ы) на вопрос:
стиглі ЖИТА - стигле жИто, орлине КРИЛО- орлинi крИла, сувора ЗИМА - суворI зИми, плакуча ВЕРБА- плаукчяi вЕрби, тонке СТЕБЛО - тонкi cтЕбла