Заміни виділені слова антонімами. Добери заголовок і запиши утворений текст. Прийшла весна. Зазеленіла трава. Дні стали довшими, а ночі – коротшими. Дедалі частіше дме теплий вітер. Прокинулися дерева. Радіє природа.
Ответ(ы) на вопрос:
які слова тут виділені ? заголовок може бути "перші спалахи весни"ну або " прийшла весна"