Замініть безсполучникові складні речення сполучниковими. 1)Радіє колесо на хаті: лелеченята сплять у нім. 2) Сонце ходить до нас в гості - сонце з нами живе. 3) Заглядали зірки в стодолу, в діамантах цвіла трава... 4)Не забува...

Замініть безсполучникові складні речення сполучниковими. 1)Радіє колесо на хаті: лелеченята сплять у нім. 2) Сонце ходить до нас в гості - сонце з нами живе. 3) Заглядали зірки в стодолу, в діамантах цвіла трава... 4)Не забувай про мудрих вчителів - вони тебе із отчих рук приймали. 5)І вчулося кленам і соснам , що над ними вже й неба нема.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Радіє колесо на хаті, бо лелеченята сплять у нім.  2) Сонце не ходить до нас в гості, а сонце з нами живе. 3) Заглядали зірки в стодолу, а в діамантах цвіла трава... 4)Не забувай про мудрих вчителів, бо вони тебе із отчих рук приймали. 5)І вчулося кленам і соснам , що над ними вже й неба нема.І вчулося кленам і соснам: над ними вже й неба нема